• Tvrdé bruško a pychavé bolesti

    , Autor: krpec

    Dobrý deň som v 19tt + 2dni a občas, keď ležím na chrbte mi na niektorým miestach tvrdne bruško a mám dosť silné bolesti a musím si ľahnúť na bok. Na kontrolu idem 9.1. ale bojím sa, že sa môže niečo stať bábätku. Bolesti netrvajú každý deň približne každý druhý deň a mám ich asi dva týždne. Je to niečo vážne, alebo sa nemusím ničoho báť?Ďakujem

    Dobrý deň,
    uvidíte čo vám povedia na kontrole, dôležité je či dochádza k zmene vaginálneho nálezu alebo nie, a vylúčiť prípadnú infekciu v pošve. Bolo by ideálne si v lekárni kúpiť Magnesium 500 a začať užívať 2-3x denne, podľa stavu a bolestí.