• Bolesti v tehotenstve

    , Autor: michaela4

    Dobrý deň p. doktorka,
    som v 21. týždni tehotenstva a už približne 4 deň má trápia pichavé bolesti, ktoré sa tiahnu od spodnej časti panvy až po pupok, hlavne keď vstávam z postele alebo sa v noci prevraciam. Tak isto sa hlavne po chodení objavuje bolesť pri kostrči, ktorá vystreľuje do spodnej časti panvy a sem-tam je spojená ako s miernou bolesťou pri menštruácii. Keď si trošku poležím na chrbte s pokrčenými nohami tak to prejde. Na kontrole som bola pred cca týždňom, všetko bolo v poriadku a pohyby bábätka cítim celý deň, hlavne večer. Chcela by som sa preto opýtať na Váš názor, či sú to bežné bolesti spojené s tehotenstvom alebo radšej vyhľadať lekára a nič nezanedbať, nechcem sa totiž zbytočne stresovať.
    Ďakujem pekne za Vašu odpoveď.

    Dobrý deň,
    skúste najskôr magnesioterapiu - to znamená kúpte si v lekárni Magnézium 500 mg a užívajte ho 3 dni (3x denne) + doprajte si dostatok oddychu, nenamáhajte sa a nedvíhajte ťažké veci. Ak bolesti neprejdú určite navštívte lekára.