• Tvrdnutie bruska

    , Autor: katulkax

    dobry den, som v 19tt, a pocitujem tvrdnutie bruska, najma v noci a po dlhsej prechadzke. Taktiez ho sprevadzuju bolesti, skor pichlave, krcovite. Beriem magne b6, rada by som sa opytala, ci z toho vyplyvaju nejake rizika pre mna alebo babatko. Dakujem.

    Dobrý deň,
    bolo by vhodné navštíviť lekára za účelom kontroly vaginálneho nálezu, doprajte si kľudový režim, vyhýbajte sa námahe a pohlavnému styku. magnézium užívajte v dávke 500 mg 3x denne.