• Vodnatý výtok

    , Autor: michaela4

    Dobrý deň pani doktorka, som približne v 13. týždni tehotenstva, absolvovala som liečbu fluomizinom, kvôli baktérii e-coli. V súčasnosti sú výsledky v poriadku, no kvôli výtoku mi môj gynekológ znova predpísal fluomizin na preliečenie. Už ale asi týždeň pozorujem vodnatý výtok, skôr bezfarebný. Pokiaľ ide o množstvo, tak na celú intimku. Objavoval sa najmä počas pohybu, keď som bola v práci, no teraz už aj večer. Mohlo by sa jednať o únik plodovej vody? Na vyšetrení a ultrazvuku bolo všetko ok. Ďakujem pekne za Vašu odpoveď.

    Dobrý deň,
    ak ste absolvovali ultrazvukové vyšetrenie po tomto odtoku malo by ísť len o vaginálny hlien, bohužiaľ však na diaľku vám neporadím.