• probiotika

    , Autor: bejka81

    Dnes som si k antibiotikam zinnat 250 kupila probiotika LINEX kapsuly, zaujimalo by ma, ci tieto probiotika nie su skodlive pre tehotne, kedze v letaku stoji ze sa o pripadnom uzivani mam poradit s gynekologom. Bola by som vam vdacna za odpoved.
    Dakujem pekne
    s pozdravom

    Bea

    Dobrý deň,
    tieto probiotiká obsahujú baktérie, ktoré sa prirodzene nachádzajú v črevách preto užúvanie by nemalo byť nebezpečné pre plod ani ohroziť graviditu. Užívajte ich krátkodobo len počas užívania antibiotík.