• Mozem byt tehotna??

    , Autor: ichutnakova

    Dobry den.
    Prosim Vas chcela by som sa opytat robila som si test a raz mi vysla 1 ciarka na dalsi krat 2 ciarky ale tu druhu bolo velmi slabunko vidiet.. Mozem byt tehotna aj ked je tu ciarku zle vidiet? Alebo si mam kupit iny test??Dakujem pekne za odpoved..

    Dobrý deň,
    aby sa tehotenský test považoval za pozitívny je nutné aby sa obe čiarky javili rovnako silné. Zopakujte test s odstupom 3 dní.