• prosim o radu

    , Autor: janulka1989

    dobry den,potrebovala by som radu,,nie som spokojna zo svojim gynekologom nakolko som tehotna mala by som byt 24tyzdni aj to mi povedal ze to nie je iste a jeho starostlivost sa mi zda velmi slaba,,,odpadla som,musela som navstivit pohotovost nakolko som mala silne bolesti v oblasti vajecniku,som astmaticka,a v poslednom case mam neznesitelne bolesti kostrce,lekar mi oznamil,ze sa mu nezda velkost dietata ku tyzdnu tehotenstva a dokonca je dieta otocene zadockom.Povedal mi ze on ma moze poslat na sono ale ze ked sa ma nieco stat tak on s tym nic neurobi a poradni ma ani neskontroluje a a dokonca mi povedal ze ma ani pocuvat nemusi nakolko som trosku vacsia ze je to zbytocne ze to ani nebude pocut,,tak by som vas chcela poprosit o radu ci by som pri tychto vsetych problemoch nemala byt na rizikovom tehotenstve,,snazila som sa zmenit lekara ale bolo mi oznamene ze ako tehotnu si ma nik nezoberie lebo maju podpisanu daku dohodu,velmi Vam budem vdacna za odpoved som uz naozaj zufala a mam strach o svoje dieta a samozrejme aj o mna,pekny den

    Dobrý deň,
    právo na zmenu gynekológa máte kedykoľvek a nikto vám v tom nemôže zabrániť. Taktiež sa môžete objednať na sono k lekárovi, ktorého si vyberiete. Zatiaľ pre astmu a polohu plodu koncom panvovým nie je dôvod na rizikové tehotenstvo, je však nutné dôkladné vyšetrenie a datácia tehotenstva.