• stahovanie maternice

    , Autor: 99petra991

    Dobry den, chcela by som sa spytat, som v 24tt a mavam stahovanie maternice. netrva to dlho ani to nie je bolestive, len chcem vediet ci to nie je nic vazne, ci treba zajst k doktorovi, alebo stacia len nejake lieky. Dakujem

    Dobrý deň,
    ak máte sťahy maternice v 24 týždni je určite nutné navštíviť lekára. Dovtedy užívajte Magnezium 500 mg 3 x denne.