• Genetické testy

    , Autor: merteuil

    Dnes sme volali po výsledky genetických testov. Dopadli negatívne, ale doktor povedal, že je tam odporúčanie zopakovať ich v 15. týždni - čiže o týždeň. Ale že keďže vyšli negatívne, nebudeme to siliť. No nerozumiem tomu... tak potom načo to odporúčanie???

    Dobrý deň,
    veľmi pravdepodobne ide o dodatok k vyšetreniam, nemusíte sa znepokojovať.