• prenos oparu...

    , Autor: zuziku

    Dobry vecer,chcem sa spytat,aka je pravdepodobnost prenosu oparu na
    perach na genitalie.
    Som v 32.tt,mam serklaz,momentalne prisny kludovy rezim--v podstate len lezim,lebo som na spic otvorena.
    Vcera mi dal manzel bozk hore na posvu-v oblasti klitorisu,nic viac.Potom z neho vyliezlo,ze sa mu robi opar na perach v kutiku. Prosim vas,mozem z toho dolu nieco dostat? Riadne som mu vynadala,lebo ja uz 12 tyzdnov lezim,aby som tehotenstvo udrzala a on toto urobi....Potrela som si to cajovnikovym olejom.

    Dakujem vam velmi pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    nepredpokladám, že by sa po takto krátkom kontakte mohla infekcia preniesť, obzvlášť ak ste si miesto vydezinfikovali.