• kúpanie

    , Autor: odbornik6

    Dobry den, je vhodné kúpanie na kúpalisku pre tehotné ak pouzivam aj specialne tampony do vody a nemam ziadne iine problemy? A co hovorite na kupanie v termalnej nie velmi horucej vode? nazory na internete sa velmi líšia..som v 23tt. dakujem

    Dobrý deň,
    osobne by som kúpanie v termálnej vode určite neodporučovala, kúpalisko s tampónom by malo byť ok, ale rozhodne jazera a podobne neodporúčam, Jediné bezpečné kúpanie počas tehotenstva je to v mori.