• kúpanie a milovanie počas tehotenstva

    , Autor: petrusa87

    Dobry den, leto sa blizi a chcela som ist pri more, len ma napadlo ci ako tehotna v 12t by som sa mohla aj kupat v mori, ci to nemoze byt nejake nebezpecenstvo a dalsia otazka aky mate vy nazor na sex pocas celeho tehotenstva, lebo moj doktor ho vobec neodporuca ziadnej zene. Dakujem za odpovede.

    Dobrý deň,
    v prípade, že tehotenstvo prebieha bez komplikácií pohlavný styk môžete kľudne mať, v prípade komplikácií v podobe špinenia či krvácania sa neodporúča, inak je to absolútne v poriadku. Čo sa týka kúpania počas tehotenstva - jazerá by som neodporúčala, more je ok.