• Rozdiel u jednovaječných dvojčiat

    , Autor: deborah1

    Dobrý deň pani doktorka,
    píšem vám znova :-) Minule som sa pýtala ohľadne jednovaječných dvojčiat s jednou placentou. Včera /11+6/ som bola na sone a doktor nameral tieto hodnoty: PLOD I.: CRL-66-12+6, BPD-17-12+5, NT-1,6mm, AVE-12+4. PLOD II.: CRL-54-12+0, BPD-18-12+5, NT-1,4mm, AVE-12+2. Doktor povedal,že rozdiel medzi plodmi je 2 dni a to nie je veľa. Prosím,naozaj je to dobré? Presne pred týždňom /10+6/ som bola na sone a vraj vtedy mali plody CRL 42 a 44. je normálne,že ten druhý tak narástol? Alebo môže byť meranie nepresné?
    Ďakujem veľmi za odpoveď.

    Dobrý deň,
    na jednej strane nie je ultrazvukové vyšetrenie absolútne presné a rozdiel dvoch dní medzi dvojčatami nie je vôbec nič závažné.
    Veľa zdravia prajem.