• nocne dojcenie

    , Autor: zuzik87

    Dobry den, pani doktorka.
    Je normalne, ak sa mi 13 mesacny syn budi v noci kazde 3 hodiny na dojcenie? Celkovo je zdravy, prospieva, materske mlieko pije cca 2-3x pocas dna, dbam na jeho vyvazenu a plnohodnotnu stravu pocas celeho dna, tak nechapem, ci je v noci hladny, ci prave naopak ma nejake zazivacie problemy a prsnikom sa len chce upokojit......je problem v mojom mlieku,ci sa mam obratit na s tymto problemom na pediatra? Nepamatam si, kedy som naposledy v noci spala viac ako tri hodiny v kuse. P.S. Ked bol mladsi (7-9mes.) vydrzal prespat aj 5 hodin bez dojcenia.

    Dobrý deň.
    nepredpokladám, že ide o niečo vážne ale pre istotu sa obráťte na pediatra.