• chora v tehotenstve

    , Autor: lucinka111

    dobry den pani doktorka,chcela by som sa vas spytat....som v 6t.t a chytila sa ma bolest hrdla a bolia ma aj uzliny.hrdlo ma boli aj ked prehltam,teplotu nemam.vseobecny lekar mi povedal aby som si kupila stopangin a uzliny aby som si zabalila do salu aby som ich mala v teple....len by som rada vedela ci to moze poskodit plod .mam strach ,pretoze som citala rozne strasidelne clanky,ako to moze babo poskodit......dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    nemôžete veriť všetkému čo čítate. Ak sa jedná o lokálny zápal bez celkových príznakov ako je horúčka tiraška a podobne o dieťatko sa nemusíte obávať a dôležité je sa hlavne rýchlo vyliečiť a predísť zhoršeniu zápalu. Lokálne lieky sú bezpečné nemusíte sa obávať.