• pobolieva ma v intivnej casti

    , Autor: anna88

    dobry den zelam.som v 28t.t a pobolieva ma na intivnej casti ked sa napriklad postavim prutko alebo dlho stojim alebo sedim.ked sa zacnem hybat tak to pomali prestava.som po cisarskom reze moze to byt tym?a ked sa postavim tak ma to boli stoho aj na krcovej zile co mam na pravej nohe na litku.neuskodi to nejako babetku,a aj po pohl.styku to boli a ledva to rozchodim.dakujem

    Dobrý deň,
    z vášho popisu neviem jednoznačne určiť o čo by mohlo ísť, asi najpravdepodobnejšie ide o tvrdnutie bruška resp. podbruška. Navštívte svojho lekára a o daných ťažkostich mu povedzte, dovtedy skúste viac oddychovať, šetriť sa. V lekárni si môžete kúpiť magnesium v tabletách 500 mg, prípadne piť šumivé magnesium. Bolo by vhodné následne aj vyšetriť hrúbku jazvy po cisárskom reze.