• Otehotnenie

    , Autor: Natalia123123

    Dobrý večer,, raz som otehotnela ale potratila som spontánne 4 týždni... Vyčistila som sa sama.. mohla by som hneď pokracovat v otehotneni? Ďakujem

    Dobrý deň, vhodnejšie je vyčkať aspoň tri menštruačné cykly a tak sa začať snažiť otehotnieť. Môžete začať užívať kyselinu listovú v dávke 400ug na deň.