• Na kolky den si urobit tehotensky test

    , Autor: Enywhey_Flower

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na kolky deň má význam urobiť si tehotensky test keď som podstúpila KET na 20DC a vkladala sa 5denna blastocysta. Dnes som 5 deň a test ešte negat....

    Dobrý deň, predpokladám, že ste boli v centre asistovanej reprodukcie poučená o tom, že si nemáte realizovať tehotenský test vôbec, ale na 14. deň od vkladu sa dostaviť na vyšetrenie krvi na beta HCG. Postupujte podľa odporúčaní lekárov centra asistovanej reprodukcie, kde bol vklad realizovaný a kde máte plánované aj ďalšie kontroly.