• KET

    , Autor: Kokoska

    Dobrý deň bola som na KET a v papieroch z centra mám embryo v štádiu reexpandujucej blastocysty viete mi povedať čo to znamená?dakujem

    Dobrý deň, štádium expandovanej blastocysty je štádium, keď sa embryo dodelí. Deje sa to na 5. - 6. deň po oplodnení. V tomto období je nutné embryo alebo preniesť do maternice, alebo zamraziť. Od tohto štádia už potrebuje na ďalší vývoj prostredie maternice. Pri nejasnostiach sa nebojte pýtať lekárov centra asistovanej reprodukcie, ktorí sa Vám budú vedieť najobjektívnejšie vyjadriť.