• je to problem

    , Autor: mima2021

    dobrý den !
    chcela by som sa opýtať! mam nepriechodne vaječníky ! a mam v brusnej dutine zrasty v tomto príde je možne ze budem mat deti alebo nie
    bola osom v minulosti na umelom oplodnení a potratila som dva krat kedze plod sa zo mňa vyplavil mimo maternice! bude možnosť ze budem mat detičky niekedy prirodzenou cestou ??alebo nie ! ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, ak máte, ako hovoríte, nepriechodné vajíčkovody, šanca, že spontánne otehotniete, je minimálna. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť.