• Môže LH test ukázať tehotenstvo?

    , Autor: Lc

    Dobrý deň . Robila som si LH test. A ukazuje mi 2 čiarki .
    Môže LH test ukázať aj tehotenstvo ? Keď som si robila 3 LH testy a všetké sú pozitívne. Ďakujem

    Dobrý deň, väčšinou býva v tehotenstve pozitívny aj ovulačný test, pretože LH a HCG sú v tomto smere podobné hormóny, a LH reaguje aj na určitú hladinu HCG. Odporúčam si však realizovať tehotenský test, prípadne pre jednoznačné potvrdenie tehotenstva navštíviť Vášho obvodného gynekológa.