• Problém s otehotnenim

    , Autor: Sofia111

    Dobrý deň p. Doktor. Chcela by som sa poradiť, opýtať. Užívala som antikoncepciu 3 roky a vysadila som ju pred 11 mesiacmi. Snažíme sa s priateľom o bábätko od januára tohto roku a stále sa nám nedarí. Je pravda že po vysadení antikoncepcii som mala každý mesiac nepravidelný cyklus a iba posledné 2 masiace mám rovnaký cyklus 37 dňový. Najprv sme to skúšali len tak, že som si nepočítala ani plodne dni. Ale posledné 2 mesiace som si robila ovulacne testy a dokonca som aj cítila kedy v ktorú presnú hodinu som mala ovuláciu lebo v tu hodinu som mala mierne krce. Snažili sme sa nie každý deň ,ale skoro kažy druhý deň pred ovuláciou a ešte aj presne v ten deň keď som ju mala. Počas sexu sa vždy uspokojíme obaja a stále sa nám nedarí .. sme mladi ľudia mame 25 rokov. prosím vás, neviete mi poradiť v com môže byt problém ? Pocula som, že keď žena veľmi chce otehotnieť práve vtedy sa to nedarí ... ďakujem za akúkoľvek odpoved.

    Dobrý deň, pri snažení sa otehotnieť odporúčam nechránený pohlavný styk nie len v čase pred a počas ovulácie, ale celý mesiac, aspoň 3 krát týždenne. Užívajte tiež kyselinu listovú s pokračujte v snažení sa.