• Hysteroskopia

    , Autor: Tinkabinka

    Dobry den, vo februari som podstupila hysteroskopiu (bez uspatia). Robili mi vyter sliznice maternice. Dost to bolelo a museli ma uspavat nejakym respiratorom. Odvtedy som este nedostala menstruaciu. Prakticky mi meska uz 8 dni. Ale bolesti mam v podbrusku. Mohlo to byt sposobene tou hysteroskopiou? Pokusame sa s manzelom o babatko uz 5 rokov a podstupili sme aj umele oplodnenia, ale stale nic. Dakujem velmi pekne za odpoved.

    Dobrý deň, menštruácia po výkone môže prísť o 4 - 6 týždňov, takže je to ešte v norme. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.