• Dojčenie a plodnost

    , Autor: Macicka

    Dobrý deň chcela by som sa spýtať. Mám 2.5 ročného synčeka a stále ho kojím. Chceli by sme druhé ale nedarí sa nám. Menzes mam pravidelný a ovuláciu sledujem testami. Podľa testov ju mam. Kde môže byt problém? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, skúste nechránený pohlavný styk, aj 3x týždenne, bez ohľadu na ovuláciu. Ak sa Vám nezadarí ani po pol roku, navštívte Vášho obvodného gynekológa.