• Reagujem na Vasu odpoved p.doktor

    , Autor: Ivanuska27

    Hematologicke a endokrinologicke vysetrenia nemam a ani moj.gyn.ma neodporucil a ani.nepovedal o tychto vysetreniach ani nespomenul.moze byt aj to pricina? Len mam.akysi blog a boli ma to pri styku neviem preco.....ze maternica mala taku dlhsiu dobu pauzu?cimoze byt ina pricina?
    A po potrate je moznost otehotnenia vacsiaci nizsia??
    Dakujem pekne

    Dobrý deň, príčin bolestí pri pohlavnom styku môže byť viacero. Môžete mať napríklad endometriózu, ktorá môže spôsobovať problémy s otehotnením, ako aj bolesti pri pohlavnom styku. Takto sa však neviem objektívne vyjadriť. Po potrate máte prakticky rovnakú šancu otehotnieť.