• Ejakulát

    , Autor: janabus

    Dobrý deň. Už rok a pol sa snažîme s partnerom o malé, no stále nič. Druhý deň beriem Duphaston a až dnes mi vytiekol z pošvy včerajší ejakulát, inak to zo mňa tieklo stále hneď. Mám aj krvácanie mimo cyklu a zväčšené brucho. Je možné, že sa už podarí?

    Dobrý deň, na túto otázku Vám neviem objektívne odpovedať. Odsledujte si to. Môžete si skúsiť realizovať tehotenský test o dva tri týždne. Ak sa Vám nedarí otehotnieť rok a pol, je vhodné pouvažovať o návšteve IVF centra, kde by sa riešili a zisťovali príčiny toho, že sa Vám nedarí otehotnieť.