• Menzes

    , Autor: Iva2

    Dobrý deň pán doktor.. Asi 8 mesiacov sa snažíme po MA a kyrete. Menštruáciu mam pravidelnú 28 dní. Od kyretu mávam 2 dni pred ms špinenie a potom sa to spustí a trvá asi 5 dni. Teraz bolo znovu špinenie, menzes 1 a pol dna ktorý skončil veľmi rýchlo. Vybrala som tampón a úplný koniec.. Je to v poriadku?

    Dobrý deň, na menštruačný cyklus má vplyv viacero faktorov, od stresu, po zmenu životného štýlu, životosprávy. Odsledujte si to. Snažiť sa otehotnieť môžete aj naďalej.