• vitagyn c a otehotnenie

    , Autor: wendy260

    Dobry den, pokusam sa otehotniet. Po prekonani vaginoz chcem preventivne uzivat Vitagyn C,aby sa vaginozy nevracali. Neviem vsak,ci to nebude mat negativny vplyv na otehotnenie,kedze sa Vitagyn C moze uzivat aj dlhsie ako 12 tyzdnov. Preventivne sa ma aplikovat 1-2x tyzdenne. Nie som si ista ci pred stykom alebo po styku alebo v dni bez styku,aby sa spermie nevyplavili alebo neznicili?Kedy by boli podla Vas najlepsie. Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, Vitagyn C sa môže užívať aj počas tehotenstva. Aplikujte raz denne, najlepšie večer pred spaním. Ak plánujete otehotnieť, rozvrhnite si to tak, že medzi aplikáciou vaginálneho krému a pohlavným stykom bude rozdiel pár hodín, aby sa mohol v pošve vstrebať.