• Snazime sa otehtniet

    , Autor: Padone

    Dobry den pan doktor,mm 35 rokov a dve deti vo veku 9 a 15.Za sebou mam uz 3 zakroky,tento rok v marci samovolny potrat.Odvtedy sa nam nedari otehotniet,priatel zacal brat kadejake pripravky na cvicenie,moze byt aj to jeden z dovodov preco sa nam nedari?

    Dobrý deň, áno, v závislosti od obsahu a zloženia prípravkov, môžu mať aj tie vplyv na otehotnenie. Rovnako tak máte 35 rokov, čo už samo o sebe je faktor znižujúci pravdepodobnosť otehotnenia.