• Dudo

    , Autor: Dudo

    Dobrý večer chcem sa opýtať,v máji nám zomrel malý synček a pokúšame sa o bábätko no stále sa nedarí.Minuly mesiac som mala o deň skôr a iba dva dni . Teraz mám 15 dní do dasiej menštruácie a mám ružový výtok.Mavala som aj bolestí v podbrušku ale prešlo to.dakujem

    Dobrý deň, stres je asi najvýznamnejším činiteľom ovplyvňujúcim menštruačný cyklus. Strata dieťaťa je pre matku asi ten najväčší stres, aký môže žena prežiť, preto je pochopiteľne narušený aj menštruačný cyklus, čomu sa absolútne niet čo diviť. Doprajte si spolu s partnerom dovolenku a skúste prísť na iné myšlienky, myslite pozitívne a pozerajte do budúcna. Snažte sa otehotnieť aj naďalej, častým nechráneným pohlavným stykom. Na všetko treba čas. Ak by sa Vám však nepodarilo otehotnieť do 1 roka, navštívte Vášho obvodného gynekológa.