• Podpora otehotnenia

    , Autor: matulik98

    Dobrý deň, aké sú vhodné vitamíny alebo prípravky na podporu ovulácie a otehotnenia, ktoré sú volne dostupné? Ktoré odporúčate? Ďakujem

    Dobrý deň, užívajte kyselinu listovú 10 mg denne 3 mesiace pred plánovaním tehotenstva. Pri nepravidelnom cykle alebo poruche ovulácie navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám predpíše preparáty na recept.