• Mozem byt tehotna?

    , Autor: kvietok123

    Dobrý deň , chcela by som sa opýtať ci môžem byť tehotná. Poslednú menstruaciu som mala 10.2. do 15.2 ( pred tym 10.1. do 16.1. )
    S partnerom sme si nedavali pozor viac krát. Hneď deň po menstruacii 16.2 a naposledy 18.2, 21.2. Nepočítam si plodné dni.
    Kedy si môžem urobiť test?
    Ďakujem za odpoveď a radu.

    Dobrý deň, ovulácia za normálnych okolností prichádza na 14 deň menštruačného cyklu. Tesne po menštruácii je tehotenstvo málo pravdepodobné, ale vylúčiť sa nedá. Počkajte na ďalšiu menštruáciu. Pri meškaní menštruácie 14 dní si urobte tehotenský test. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.