• Vitamíny

    , Autor: ria-3

    Dobrý deň. Snažíme sa o bábätko. Beriem gynex a kys. listovu + eythyrox25 ( som sledovana pravidelne u endo.)Gynekológ mi odporucil pre manžela folandrol ale podľa mňa na začiatok snaženia by som nerada hneď kupovala tento liek aj kvôli cene. Čo by ste odporúčali pre muža ? Ake vitamíny?
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, na to, aby žena spontánne otehotnela, netreba užívať u muža žiadne vitamíny. Stačí vyvážená a pestrá strava. Folandrol je výživový doplnok, nie je to liek na zvýšenie plodnosti. Väčšina párov otehotnela bez nutnosti užívania vitamínových doplnkov.