• tehotenstvo

    , Autor: lilian

    dobry den
    mam jednu otazku ,mam 46rokov partner tiez z predchadzajucich vztahov mame deti ja jedno on 3,chceli by sme ale jedno spolocne ze moje deti tvoje deti a nase dieta.ale teraz k otazke po operacii kedy som mala pred 6rokmi mimomaternicove tehot.krvacanie do brusnej dutiny a nasledne odstraneny lavy vajcovod ktory bol zdeformovany.partner po operacii srdca nakolko ma umelu chlopnu .snazime sa o babetko ale nejak sa nam nedari po vysetreni u gynekologa mi bolo povedane ze problem nie je ze som v poriadku ,viem ze aj vek zohrava svoju ulohu ale da sa tomu nejak pomoct??lekar mi este povedal ze mam vysoku sliznicu na maternici .

    Dobrý deň,
    vo vašom prípade by bolo najvhodnejšie kontaktovať a násldne konzultovať niektoré z centier asistovanej reprodukcei, kde vám budú vedieť poskytnúť komplexnú starostlivosť, ohľadom vyšetrení i následnej starostlivosti , pre vás i partnera
    s pozdravom