• Pôrod a clexan

    , Autor: Babula1987

    Dobry den,pan doktor chcela by som sa spytat.o 3 tyzdne mam termin,chcela by som vas poprosit o radu aky pôrod zvolit,ked sa liecim na stitnu,picham cele tehu clexan 0.4, mam tehu cukrovku-iba sledovana,mam 35 rokov ,tehu je cez Ket. Maly ma uz vraj 3700.dakujem za radu

    Dobrý deň, iba na základe Vami popísaných informácií nevidím zatiaľ dôvod na pôrod cisárskym rezom. Pri nejasnostiach sa nebojte pýtať vyšetrujúcich lekárov, ktorí poznajú všetky výsledky vyšetrení, nálezy, ako aj USG a najobjektívnejšie sa Vám vedia vyjadriť.