• Hrča pri rane po pôrode

    , Autor: Ivs

    Dobrý deň, pod ranou po nastrihu sa mi spravila strašne tvrdá bolestivá hrča pod kožou. Bolí to pri sedení, státí, chodeni.. Po pôrode mi povedali ze tam mam hematom, ale ked ma púšťali domov vraj ustupoval. Teraz ma to bolí a je to tvrdé, som 10 dní po pôrode. Čo na to pomáha prosím?

    Dobrý deň, skúsiť si môžete aplikovať DermoChlorophyl sprej aj päťkrát denne, po každej toalete, či sprche. Pár dní ešte potrvá, kým sa stav upraví. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte zdravotnícke zariadenie, kde ste rodili, kde sa Vám vedia najobjektívnejšie vyjadriť.