• Vytok

    , Autor: Ejus

    Dobrý deň. Som v 39tt a vytok som dala na testovací papierik a sfarbil sa mi v sekcii krv na modro co naznačuje krv. Vo výtoku viditeľná krv nieje. Mam sa báť?

    Dobrý deň, podľa mňa sa nemusíte obávať. Výtok v tomto týždni tehotenstva môže mať rôznu príčinu. Odsledujte si to. Pri podozrení na odtok plodovej vody, pravidelných bolestiach, či krvácaní navštívte zdravotnícke zariadenie, kde plánujete rodiť.