• Abort

    , Autor: RomankaR

    Dobrý deň chcem sa opýtať som 2 týždne po aborte v 20tt a krvácanie už nemám je to v poriadku? Ako dlho asi bude trvať kým sa dostaví menštruácia je to individuálne u každej ženy?

    Dobrý deň, áno, je to v poriadku. Presne tak, je to individuálne u každej ženy. Štandardne sa však menštruácia dostaví 4 - 6 týždňov od potratu. Odsledujte si to.