• Upt

    , Autor: Bichnukova

    Dobrý deň chcem sa spýtať včera som podstúpila upt a prestala som krvácať je to v poriadku a chcem sa spýtať po upt sa môžem aj kúpať dskujem

    Dobrý deň, špinenie po výkone môže trvať do 7 dní. Po výkone sa odporúča abstinencia pohlavného styku 14 dní, rovnako tak aj abstinencia kúpania sa aspoň 10 - 12 dní. Sprchovať sa samozrejme môžete.