• Granulom -dive maso

    , Autor: Liluuu

    Dobry den prajem, bola som na kontrole po sestonedeli a doktor mi povedal, ze sa mi vytvoril maly granulom a ze sa odstranuje len v pripade, ze by mi robil problem. Je mozne, ze to este niekedy odpadne, alebo mi to uz ostane dozivotne? Nachadza sa hned na ziaciatku posvy, pri rane po siti. Dakujem za odpoved a prajem pekny den.

    Dobrý deň, bez videnia nálezu sa Vám neviem bližšie vyjadriť. Odsledujte si to. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.