• Malo pohybov

    , Autor: Majca1991

    Pekny vecer pan doktor.Momentalne som v 31tt.a moje pohyby su od 29 tt stale slabsie a slabsie.Teraz ich od rana necitim vobec.Vcera som ich citila ale za cely den to boli asi 3 slabsie tukance.Je mozne ze proste babetko iba spinka alebo sa mam obavat?Ako casto by som mala citit pohyby v 31tt?
    Dakujem za Vasu odpoved

    Dobrý deň, s pribúdajúcim týždňom tehotenstva má plod stále menej miesta, preto už pohyby nie sú také aktívne a prudké ako v II. trimestri. Záleží aj od toho, koľko tekutín vypijete za deň a koľko živín za deň prijímate. Pri nedostatočnom príjme tekutín a živín v tomto teplom počasí sa plod veľmi aktívne hýbať nebude. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.