• Žltý výtok po sekcii

    , Autor: Micikem88

    Dobrý deň, som presne 3 mesiace po druhej sekcií.
    S manželom sme mali pohlavný styk. Dnes mam žltý výtok a pobolievanie v podbrušku + cítim si pošvu- bolel ma aj styk.
    Kontrola po šestonedelí bola vporiadku. Už mesiac som nemala žiadne čistenie.
    Tento výtok mi príde ako posledná fáza pri čistení.
    Čo to môže byt?
    Ďakujem

    Dobrý deň, takto je sa ťažké objektívne vyjadriť, môže sa jednať aj o počínajúcu infekciu. Šestonedelie Vám skončilo, nemyslím si, že sa jedná o dočisťovanie maternice. Odsledujte si to. Skúsiť si môžete realizovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení určí možnú príčinu Vašich ťažkostí a určí ďalší postup.