• Hlienova zatka

    , Autor: Katka 234

    Ďakujem za odpoved neviem kolko ma vyjst tej hlienivej zatky ale rano jej bolo viac aj poobede trosku bolo.... Tak neviem ci mozem nadalej cvicit stym aniballom ci sa nemoze zaniest nejaka infekcia alebo neviem.

    Dobrý deň, ak sa nejedná o odtok plodovej vody, plodové obaly nie sú porušené a infekcia sa tak k plodu nezanesie a s Aniballom môžete cvičiť. Pri podozrení na odtok plodovej vody navštívte pôrodnicu, v ktorej plánujete rodiť.