• Krvácanie krátko po sestonedeli

    , Autor: Michaella11

    Dobrý deň, na kontrole po šestonedelí zistili že nemám stiahnutí maternicu mala som v maternici 0,5mm zrazeninu, po dvoch injekciách na spustenie krvácania sa nevycistila, doktor rozhodol nechať bez kyretaze vraj sa vyplaví sama... po dalších dvoch týždňoch odvtedy som začala krvácať... je to v poriadku? Začalo to v deň keď som cvičila cviky na brucho... okrem toho aj dojčím... Ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, 0,5 mm prakticky neexistuje, ani 0,5 cm zrazenina by Vám ťažkosti neurobila, takže sa neviem bližšie vyjadriť. Keďže nepoznám okolnosti ani bližšie informácie, neviem sa bližšie objektívne vyjadriť. Odporúčam pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštíviť Vášho obvodného gynekológa.