• Cvicenie

    , Autor: Matadodok

    Dobry den chcem sa opytat som mesiac po sekcii a chcela by som zacat cvicit aspon trosku posolovst ci ruky alebo nohy ci je to vhodne a ak nie ake cvicenie je vhodne dakujem

    Dobrý deň, počkal by som ešte aspoň mesiac - dva. Treba si uvedomiť, že koža sa zahojí skoro, ale maternica sa hojí pol roka. Tým nechcem povedať, že máte čakať pol roka, ale dva tri mesiace po sekcii by som ešte hlavne brušný lis nezaťažoval. Ľahké posilňovanie rúk je možné.