• Rodenie v rúšku

    , Autor: Kimimela

    Dobrý deň,
    chcela by som sa informovať ako je to s pôrodom v rúšku u Vás - je nutné ho mať? Celé tehotenstvo mám vysoký tep a zle sa mi dýcha aj bez růška. Neviem si predstaviť predýchavať v ňom pôrod.
    Ďakujem

    Dobrý deň, pri predýchavaní si kontrakcií mimo prítomnosti zdravotníckeho personálu ju môžete mať zosunutú, ale v prítomnosti ošetrujúceho personálu ju musíte mať na sebe. Od zavedenia povinnosti nosiť rúško ho rodičky rodiace v našej pôrodnici majú a zatiaľ sa všetko zvládlo.