• Príspevok

    , Autor: Gabika11

    Chcela by som sa opýtať
    Ak som nechodila na poradne v tehotenstve a dostala som papier z úradu o príspevku pri narodení dieťaťa musím ho ísť dať aj tak opečiatkovať ku gynekologicke alebo ho odniesť prázdne vyplnení na úrad .. za odpoveď vopred ďakujem .

    Dobrý deň, ak ste nechodili do tehotenských poradní vôbec, teda ani ku svojmu obvodnému gynekológovi, pôrodné nedostanete. Ak ste nechodili do tehotenských poradní vrámci nemocničného zariadenia, ale u svojho obvodného gynekológa ste od 4. mesiaca tehotenstva pár krát boli, navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám Príspevok pri narodení dieťaťa podpíše. Presné informácie nájdete na oficiálnej stránke Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky na linku: https://www.employment.gov.sk/sk/rodina-socialna-pomoc/podpora-rodinam-detmi/penazna-pomoc/prispevok-pri-narodeni-dietata/