• Vymenny listok na rizikovu ambulanciu

    , Autor: Veron11

    Dobrý deň
    Gynekológ mi dal vymenny listok na rizikovu poradnu kvoli uzkej panve, povedal mi cely cas ze mi som mala ist cisarskym lenze bola som v nemocnici s tym vymennym listkom a doktorka povedala ze nevidi dovod preco by som nemohla ist normalne, s tym ze mi dala papier aby som si spravila predOP ze keby nahodou by to bolo akutne.
    Myslela som si ze mi da termin pred PT ako to vlastne funguje mam na nieco pravo? Mozem sa niako obhájiť?

    Dobrý deň, ak neexistuje medicínsky dôvod na ukončenie tehotenstva cisárskym rezom, postupuje sa štandardne a plánuje sa spontánny pôrod. Keďže nepoznám bližšie informácie ani okolnosti, neviem sa bližšie vyjadriť.