• Prasknutie nad stehom po spontalnom porode asi 1 cm

    , Autor: lenuska200-22

    Dobry den...som po spontalnom porode .. druhy krat tehotna...momentalne v 27 tyzdni tyzdni tehotenstva
    ...cakame dievcatko ale nasa mala je nizko a dnes mi praskol steh pri konecniku ...mam naviac 16 kg neviem co mam robit ?Je to potreba zasivat ?utekat na pohotovost alebo pockat 4 dni na poradnu?som velmi znepokojena hoc to neni bolestive len pri potrebe to postipkava...dakujem za vasu radu Lenka

    Dobrý deň, takto cez internet sa k tomu neviem vyjadriť a posúdiť nevyhnutnosť ošetrenia. Ak sa bavíme o stehoch na hrádzi, ktorými bolo ošetrené pôrodné poranenie, tie už sú dávno vstrebané, takže neviem presne o aké stehy sa jedná. Navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe nálezu rozhodne o ďalšom postupe.