• Silné krvácanie

    , Autor:

    Dobrý deň,som 4.týždeň po porode-teraz uz vlastne začínam 5.týždeň a chcela by som sa spýtať či je v poriadku že silne krvácam.Prvé 2 týždne po pôrode som krvácala,potom som uz okolo 9dní nosila iba slipovú vložku lebo som len špinila a teraz už 4 deň zasa krvácam.Cez deň je krvacanie v poriadku-miniem asi tak 5 vložiek ale akonáhle príde večer nestačím sa sprchovať a meniť vložky-behom 5 minút pretečiem a možem sa ísť znovu sprchovať.V krvácaní sú aj veľké krvné zrazeniny široké asi 1 centimeter a dlhé 10-20centrimetrov čo mi naháňa už celkom strach.Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, keďže ste ešte stále šestonedielka, navštívte zariadenie, v ktorom ste rodili. Vyšetria Vás, skontrolujú na USG dutinu maternice a určia ďalší postup.